Mesajı Yanıtla

Sıcak!Ailem onu istemiyor

Yazar
Guest
Super Member
  • Toplam Mesaj : 61449
  • Ödül Puanı: 0
  • Katılım Tarihi: 2014/12/18 17:22:41
  • Durum: Çevrimiçi
2017/08/03 11:54:59 (permalink)

Ailem onu istemiyor

27 Yaşında, üniversite mezunu bir bayanım. Birkaç ay önce sosyal medyada bir arkadaşlık sitesi üzerinden birisiyle tanıştım.İlk buluşmamızdan itibaren birbirimizden acaip bir elektrik aldık. Herşey o kadar güzeldi ki o rüya günlerin ardından geçen hafta benimle evlenmek istediğini söyledi. Buraya kadar herşey iyi hoş da ailem bir türlü bu ilişkiye onay vermiyor. Sebebi onun eğitimi ve işi. Naaptımsa onları ikna edemiyorum. Herşeyin kariyer ve para olmadığını düşünüyorum. Ailelerimizin farklılıkları da umrumda değil. Ailem net, ama o kesinlikle evlenmek istediğini söylüyor. Ben ise arada kaldım. Napacağımı bilmiyorum :(
İLETİŞİM:mehmetaslan1321@gmail.com
Junior Member
  • Toplam Mesaj : 42
  • Ödül Puanı: 0
  • Katılım Tarihi: 2017/04/04 13:10:20
  • Durum: Çevrimdışı
Yanıt: Ailem onu istemiyor 2017/08/04 09:48:22 (permalink)
Sebebin eğitim ve iş olduğunu belirtmişiniz ama,kendinizin ve  arkadaşınızın işi ve eğitimi hakkında bilgi vermemişiniz.Lakin bazen bu durumlarda- ki konu aşk olunca- insan doğru ve mantıklı düşünme yeteneğini kaybediyor.Duygulara güvenmek ve kalbin sesini dinlemek güzel olurdu ama çevrendeki ve ailendeki bir çok insan onay vermiyor ise bence de bi sebebi vardır.Tecrube çok önemli onlar gelecekte neler yaşayacağını doğru tahmin edip düşünüyorlar.Kısacası ailenin sözlerine kulak ver derim...Her şey gönlünce olsun
Guest
Hızlı Yanıt: (Tam Sürümü Aç)
  Gösterilen rastgele karakterileri girin
Gönder
Bağlantı spamını engellemek için bazı kısıtlamalar uygulandı.
Mesajınızdaki URL ler, imzalar ve özel mesajlar kaldırıldı ta ki ...
  • 99999 gündür üye olmanız gerekiyor;
  • 99999 mesaj göndermeniz gerekiyor;
  • Mesajlarınıza en az 99999 puan almanız gerekiyor (mesajlarınızın değerlendirmesine göre)
  • En az 99999 ödül puanınız olması gerekiyor;
Git: