Mesajı Yanıtla

Sıcak!Küllenen seks hayatınızı tekrar alevlendirin

Yazar
busebusradeniz
New Member
 • Toplam Mesaj : 4
 • Ödül Puanı: 0
 • Katılım Tarihi: 2015/04/23 06:18:15
 • Durum: Çevrimdışı
2017/05/16 21:44:33 (permalink)

Küllenen seks hayatınızı tekrar alevlendirin

Seks olmadan da evliliğimiz uzun yıllar sağlıklı bir şekilde devam eder deyip kendinizi kandırmayın. Özellikle erkeklerde seks yapma isteği güçlü bir istektir karşılanmadığı taktirde ciddi sorunlara sebep olabilir.
Cinsel hayatınızın sönük ve durağan bir şekilde devam etmesini istemiyorsanız Uzman Klinik Psikolog ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak’ın sizin için verdiği önerilere göz atabilirsiniz…
 
Gündemizde seks olsun
 
İlişkinin rutinleşmesi, modern hayatın koşuşturması, yorgunluk gibi yan etkiler ve  sanal dünyaya dalmak gibi  bir takım psikolojik sıkıntılar çiftlerin seksten uzak durmasına neden olabilir.sadece güvenli bir evlilik ve aynı çocuğun ebeveyni olmak sanki evlilik için yeterli bir durum olarak görüp seksi hiç yokmuş gibi yaşamaktan vazgeçin. 

Sağlıklı bir evlilik yaşamak istiyorsanız seks her zaman şarttır. Eğer bu aksaklığı sık sık yaşamaya başladıysanız çözüm yolları aramaya bakın. Aksaklığın neden meydana geldiğini bulmaya çalışın ve onun üzerine çözüm yolları üretin. Tabii bunları eşinizle beraber konuşun.
 
Kısa süreki seks

"Ön sevişme uzun olmalı" tanısı kesinlikle yanlıştır.. Bazen insan tamamen hazırdır ve sarılıp tek bir sefer öpüşmek ön hazırlık için yeterli olabilir. Fazla vaktiniz olmadığında ve rahat, uzun, romantik bir akşam geçiremeyecek durumda olduğunuzda kısa süreli seks imdadınıza yetişebilir.

İki taraf için de iki arada bir derede, sabah duştan önce ya da günün herhangi bir saatinde buluverdiğimiz bir boşlukta saate bakarak değil de arzularımızı dinleyerek kısa süreli hızlı seksin heyecanını kendinize hediye edebilirsiniz.
 
Gizli yapılan seks
 
Yaşanan bu cinsel ilişkide ‘’yasak meyve’’  adı altında benzer heyecan ve telaş vardır.Mesela çocuklar tv izlemeye dalmışken yatak odanızın kapısını kilitleyip eşinizle keyifli ve heyecanlı dakikalar geçirebilirsiniz. Ayrıca bekârken annenizin evinde kaldığınız odanızda veya eşinizin iş yerine ziyarete gittiğinizde kilitli bir odadaki koltuğun üzerinde sevişerek seks hayatınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz. 
 
İnsanlar hemen yanı başınızdayken, kapıyı güvenli hale getirip birkaç dakika özel anlar yaşayabilirsiniz, bu heyecanınızı besler, diriltir.
 
Törensel seks
 
Kendinize ara ara başka ortamlar ayarlayabilirsiniz. Yakın bir şehre gidilmese de bir başka semtte manzarası güzel olan bir oteli ayarlayabilirsiniz. Keyif için sinemaya gidiliyor da biraz özel zaman ve ortam için çiftler neden özel ortam oluşturmasın.

Bu içinde mum ışığında bir akşam yemeği, fısıltılı konuşmalar, özel kıyafetler giyme, bir otel odası ya da evde ikiniz baş başayken romantik bir akşam yemeği gibi çok çeşit barındıran bir seks türü olarak görebilirsiniz, böylece eşinizle cinselliğinizi özel bir ortamda bir törene dönüştürebilir ve istediğiniz kadar uzatabilirsiniz
 
Flört seksi
 
 Oturup düşünün ilk tanıştığınız zamanlarda eşinizi etkilemek için ne yapıyordunuz, o ne yaptığında siz hoşlanıyordunuz. Flört günlerinize ya da evliliğinizin ilk günlerindeki benzer bir ortam oluşturmaya çalışın. Eve ellerinizde çiçeklerle gelin ya da tıpkı eski günlerde olduğu gibi o bütün biraz saçma biraz romantik sözleri tekrar eşinize söyleyin.
 
 O zamanları gündeme getirip birbirinize hatırlatın, ufak tefek yaramazca kaçamakları canlandırın, Arzularınızı kabartan flört ya da nişanlılık dönemlerindeki belki safça, belki çocukça ya da ergence ama samimi ve arzu dolu davranışları yapmak cinselliğinizi sevimli bir oyuna dönüştürebilir.

cinselbilgin.blogspot.com adresinden alıntıdır!

Erken Boşalma Tedavi Rehberi için; erkenbosalmatedavirehberi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Şimdi Kısa Süre İçin Yalnızca 54 TL İle Erken Boşalma Probleminden Doğal ve Size Özel Egzersiz Yöntemi İle Kurtulabileceksiniz.

0 Yanıtlar İlgili Konular

  Guest
  Hızlı Yanıt: (Tam Sürümü Aç)
    Gösterilen rastgele karakterileri girin
  Gönder
  Bağlantı spamını engellemek için bazı kısıtlamalar uygulandı.
  Mesajınızdaki URL ler, imzalar ve özel mesajlar kaldırıldı ta ki ...
  • 99999 gündür üye olmanız gerekiyor;
  • 99999 mesaj göndermeniz gerekiyor;
  • Mesajlarınıza en az 99999 puan almanız gerekiyor (mesajlarınızın değerlendirmesine göre)
  • En az 99999 ödül puanınız olması gerekiyor;
  Git: